logo_21.jpg, 82kB

Národní výstava Brno
18.10.2008

Rozhodčí : M. Krinke, CZ

Kolie dlouhosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Wonderful Dream Windie of Kassiopea



Psi třída mladých
V1, CAJC Iridescent Designed for Solreven – 31. 7. 07 (Ch. Silence is Gold des Marecages du P. x Yylie vom Belvedere) ch. De Jong Mariam, m. L. Petrášková + L. Kucková

V2 Quo Vadis African Gold – 10. 10. 07 (Ch. Prince of Sunlight Quenchless Love x Here´s A Heart African Gold) ch. J. Reslerová, m. J. Gogolínová

VD3 One More Night African Gold – 6. 5. 07 (Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P.S. I Love You) ch. J. Reslerová, m. O. Loský


Psi mezitřída
V1, CAC Bells z Jasmínových hor - 16.2.2007 (Funky Town Percy of Kassiopeia, VDHCh x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Ing.Šafaříková Linda

VD2 On my mind African Gold - 6.5.2007 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Pergner P.


Psi třída otevřená
V1, CAC Bengee u Údolí Lužnice – 25. 3. 06 (Big Gold Bear Noko Bohemia x Blake Gold Vlčí žleb) ch. M. Hruška, m. A. Ostrá

VD Conny Leawrey - 28.12.2005 (Sanssouci von Crottorf x Amber Beauty Leawrey) ch. Kucková Libuše, m. Goldová Martina


Psi třída veteránů
V1 Erin Krásná Louka, IntCh, CZ-SK-PLCh - 12.9.1999 (Ingledene Power of Love, GBCh x Kiss of Roses Alkami, CZJCh) ch. + m. Ouředníková Michaela

V2 Double Scotch Gold Midnight Cowboy - 26.11.1998 (Star Warrior of Slatestone x Double Scotch Gold Ginger) ch. Muzslai Peter, m. Cuban Friederike


Feny třída mladých
V1,CAJC Blind Date Ever After – 1. 12. 07 (Prince of Sunlight Quenchless Love x Clue from Graslic hills) ch. L. Petrášková, m. L. Dobrovodská

V2 DaDa Beautiful from Graslic hills - 28.5.07 (Alwin from Graslic hills x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z.Valníčková, m. M.Babíková

V3 Pure Magic African Gold - 1.8.07 (ICh.Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Gift of Love African Gold) ch. J.Reslerová, m. D.Usnulová, DiS.


Feny mezitřída
V1, CAC Evanescent Love Leawrey - 7.12.2006 (Aaronwell Antique Gold at Brilyn, GBCh x Blessed Jane Leawrey) ch. + m. Kucková Libuše

V2, resCAC Sing of Love Noko Bohemia - 21.11.2006 (Allperry Gold Noko Bohemia x Do You Love Me Noko Bohemia) ch. + m. Novák Jiří

V3 Over the Top African Gold - 6.5.07(Hokus Pokus vom Adlerwappen x Silver Dream P.S. I Love You) ch. J.Reslerová, m. J.Reslerová + K.Gajdoštíková, MUDr.

V4 Now or Never African Gold - 27.3.2007 (Frosty Ice African Gold x Tisha´s Black Minx von Old Tom) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. Matoušková Tereza


Feny třída otevřená
V1, CAC, NV, BOB Wonderful Dream Windie of Kassiopea – 10. 12. 06 (Roysta´s Earth Wind N Fire x Kaum zu Glauben Kimme of Kassiopea) ch. I. Eggert, m. E. Náhlovská

V2, resCAC Unsere Pünktchen Sanya of Kassiopeia - 28.02.2005 (Christopher Kolumbus of Kassiopeia x My Oh My Penelope of Kassiopeia) ch. I. Eggert, m. M. Kolátková

V3 Clue From Graslic Hills - 26.01.2005 (Válinor Inside Information x Old Golden Gates Perfecta) ch. Z. Valníčková, m. L. Petrášková



Rozhodčí : M. Krinke, CZ

Kolie krátkosrstá
Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Icy Krásná Louka


Psi třída mladých
V1, CAJC Berillo z Roztockého zámku - 5.10.2007 (Natalain Nightfall, CZJCh x Ellen Krásná Louka) ch. Bajerová Marta, m. Nováčková Šárka

V2 Blue Moon Leneli - 6.1.2008 (Čoro Moro Nirreterrit x Helga Neitin Wellamo) ch. Fránková Lenka, m. Pavlíková Erika

V3 Anthony z Tau’ri – 16.6.07 (Day Dream Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D.Zimová, m. L.Mertová

V4 Calibra's Go West – 19.7.07 (Oneways Gold Rush x Calibra's Deja Vu) ch. Mäkelä Marika, m. Filipová Iveta

VD Aytan Loriseum - 5.10.2007 (Sandcastle's Oliwer Hardy x Timonan Noriann Noelani) ch. Kosoň Katarzyna, m. Neustupová Šárka

VD Baden Baden Bila Kaífa - 27.9.2007 (Rowvale River Rider x Sandcastle´s Swing n´Smile) ch. Bc. Ungerová Dita, m. Borošová Hana


Psi třída otevřená
V1, CAC, NV Pinnehillside's Hot Shot – 7.7.07 (Honey Melon Galliano Mist x Pinnehillside's Twist Again) ch. E.Steinberg, m. S.Havlíčková


Feny třída mladých
V1, CAJC Flying Heartbreakers Elisa Doolittle – 19.6.07 (Moon Walker from Misstoff x Beautifull Baroness Victoria of Flying Heartbreakers) ch. M. Paulus, m. P. Kůsová

VD2 Bianca Notte z Roztockého zámku - 5.10.2007 (Natalain Nightfall, CZJCh x Ellen Krásná Louka) ch. Bajerová Marta, m. Váňová Eva


Feny třída střední
V1, CAC, NV, BOB Icy Krásná louka - 6.6.07 (Cake Krásná louka x Beauty Krásná louka) ch. M. Ouředníková, m. T. a L. Hillebrantovi

V2, resCAC Cinnaberry's Uptown Girl - 2.3.2007 (Helga Neitin Tsaari Timo x Cinnaberry's Time Will Tell) ch. Salminen Anne, m. Horňáková Petra

VD3 Autorita Leneli - 27.6.07 (Zero Hour Fantazija x Bayla Bayla Nirreterrit) ch. Fránková Lenka, m. Ortová Jana


Feny třída otevřená
V1, CAC Turella's U'Ribbie – 27.6.05 (Honey Melon Hartley Henry x Turella's Quintasia) ch. Schmidt C., m. Kůsová P.


Feny třída šampionů
V1, CAC Coffee Krásná Louka – 17.10.02 (Enrico vom Ihlpol x Poulsgaard's Born to be Wild) ch. a m. M. Ouředníková



Rozhodčí : M. Krinke, CZ

Šeltie

Přihlášeno :
Vystaveno :

BOB Flippie ze Skalní Vyhlídky



Psi dorost
VN1 Fain Friend Chancy Remus - 8.3.08 (Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Chancy Choice z Ďáblovy studánky) ch. E. Vávrová, m. L. Lelková

Psi třída mladých
V1,CAJC Coctail z Ďáblovy studánky - 21.5.07 (Rigoberto z Černé hlásky x Only Bi- Blue z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. J. Gregorová


Psi mezitřída
V1, CAC, NV, BOB Flippie ze Skalní vyhlídky - 10.11.07 (Mybackens Bonny M x Barbie Girl Smaal Kim) ch. E. Kalendová, m. V. Habrová

V2, r.CAC Käpäläkoplan Moonstone - 9.5.07 (Moorwood Caribbean Blue Lover x Sunsweet Pin Up Girl) ch. K. Haapsaari, FIN, m. Z. Heřmanová


Psi třída otevřená
V1, CAC Comanch ze Shetlandů - 30.8.06 (Helter-Shelter Smaal Kim x Miss Ellie ze Shetlandů) ch. H. Kalubcová, m. V. Rajnochová

V2, resCAC Lonestar´s Shone Bi Dezine - 2.10.05 (Charbar´s Masquerade x Rainer´s Dark Secret Os Aslan) ch. L. Martin, m. L. Martin + Z. Heřmanová

V3 Tommy Lee z Černé hlásky - 25.5.03 (Magic Black Fatranský sen x Chiméra ze Sedlmajerovy vily) ch. J. Němečková, m. V. Látalová


Psi třída šampionů
V1, CAC Milesend Broomhouse Antique Gold - 2.4.02 (Milesend Gold Edition x Milesend Stormgirl) ch. S. M. Barton, m. M. Svobodová


Feny dorost
VN1 Extáze z Ďáblovy studánky - 10.3.08 (Katiedala Ace of Spades x Kimona z Ďáblovy studánky) ch. + m. M. Svobodová

VN2 Afra Moravské srdce - 30.3.08 (Milesend Broomhouse Antique Gold x Xiphany Moravské srdce) ch. + m. V. Habrová

VN3 Abraxa Moravské srdce - 30.3.08 (Milesend Broomhouse Antique Gold x Xiphany Moravské srdce) ch. V. Habrová, m. V. Haufová

VN4 Ellie Mae od Růžové vily - 20.1.08 (Elliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Auriga Drsná Vysočina) ch. M. Ricci, m. S. Vítková

N Finlandia Chancy Remus - 8.3.08 (Eliot Golden Fleece du Clos des Eperviers x Chancy Choice z Ďáblovy studánky) ch. E. Vávrová, m. V. Rajnochová

N Pampeliška z Karlova hrádku - 17.4.08 (Zirl Black Vlčí žleb x Alka z Trmických polí) ch. I. Musílková, m. A. Nováková


Feny třída mladých
V1 Devil´s Duty z Ďáblovy studánky - 30.8.07 (Mystic Moonlight Black Martini Bianco x Josephine z Ďáblovy studánky) ch. M. Svobodová, m. K. Tothová

V2 Aisha Tudor Anděl snů - 18.9.07 (Cresteak Tudor Crown at Wenisle x Yassi Black ze Shetlandů) ch. V. Koch, m. P. Vichta

VD3 Be My Jousee Tantum Auri - 29.9.07 (Navigátor Hedvábný sen x Adellyn od Samohelky) ch. J. Podmolová, m. R. Píšťková


Feny třída střední
V1, CAC, NV Madlenka z Karlova hrádku - 11.11.06 (Dux z Vesničky u hranic x Alka z Trmických polí) ch. I. Musílková, m. A. Nováková

V2, resCAC Markýza z Karlova hrádku - 11.11.06 (Dux z Vesničky u hranic x Alka z Trmických polí) ch. I. Musílková, m.S Ryšková

V3 Lilliana Smaal Kim - 3.1.07 (Kerry Kim z Ďáblovy studánky x Belle Brigitte Smaal Kim) ch. Z. Koláček, m. L. Pimek

V4 Ballou Gold Pharlap - 13.1.07 (Irbin z Vesničky u hranic x Žulinka Tedor z Klení) ch. J. Pillárová, m. P. Vichta

VD Daneli Nela Lenfir - 28.3.07 (Smart Spice Sněžný tygr x Aneli Gold Lenfir) ch. L. Lelková, m. S. Hánošová

VD Excelence Fort Fox - 17.4.07 (Sensusan Koh-I-Jus x Evening Star z Ďáblovy studánky) ch. V. Lišková, m. E. Blešová


Feny třída otevřená
V1, CAC Corunka Key Lenfir - 25.5.06 (Milesend Broomhouse Antique Gold x Emily Endless Smaal Kim) ch. a m. L. Lelková

VD2 Bubu Blue Jeniffer z Heřmanova dvora - 20.9.06 (Oliver Twist z Ďáblovy studánky x Klarissa ze Shetlandů) ch. M. Heřman, m. Z. Heřmanová